kermi radiatori

Radiatori ir būtiska apkures sistēmas sastāvdaļa. No radiatoru kvalitātes un piemērotības izvēlētajai vietai atkarīgs cik komfortabli apstākļi tiks radīti telpās. Lai iegādātos vispiemērotākos radiatorus jāņem vērā daudzas nianses. Izvēloties radiatorus svarīgs ir ne tikai dizains, kalpošanas ilgums un cena, bet arī tehniskie parametri un kvalitāte. Radiatoru piedāvājums tirgū ir daudzveidīgs, tāpēc ir svarīgi ir saprast, kādi radiatori labāk iederēsies konkrētajā vietā. Apkures radiatori Kermi ir vieni no modernākajiem tirgū, tāpēc būs lieliska investīcija jebkuras mājas, dzīvokļa, vai darba telpu apsildei. 2012.gada apkures radiatori Kermi X2 tika novērtēti ar labākā produkta titulu novotoriskāko un perspektīvāko izstrādājumu konkursā „Plus X Award“.

Kādēļ izvēlēties Kermi radiatorus?

Ja nepieciešama veco radiatoru demontāžu un maiņa, vērts izpētīt vairākus būtiskus faktorus, kas var ietekmēt piemērotākā radiatora izvēli. Kermi ir viens no apkures iekārtu nozares līderiem Eiropā. Produktu kvalitāte, inovāciju un ideju bagātība, partnerības un servisa pakalpojumu attīstīšana, pārdomātas ražošanas tehnoloģijas un jaunāko vides aizsardzības prasību piemērošana ir tikai daži no iemesliem, kādēļ klienti izvēlas Kermi produkciju. Kermi radiatori ir inovatīvi, moderni un efektīvi!

Augsti ražošanas standarti

Kermi piedāvā ne tikai mūsdienīgas apsildes iekārtas, bet arī augstas kvalitātes standartus, ko garantē RAL kvalitātes zīme, kuru piešķir izejvielām un produktiem no tērauda. Kvalitātes nodrošināšanas sistēma, tehniskais un informatīvais atbalsts, rezervju detaļu piegāde, pagarināta garantija un pati uzņēmuma zīme „Augsta kvalitāte. Izgatavots Vācijā” – tas viss garantēs komfortu un patīkamas sajūtas ikvienās mājās.

Kvalitatīvi materiāli

Radiatori iedalās vairākos veidos pēc izmantotā materiāla – čuguna, tērauda, alumīnija un bimetāla. Tas ietekmē ne tikai tā siltuma atdevi un jaudu, bet arī vizuālo izskatu. Čuguna radiatori bija bieži sastopami agrāk, taču mūsdienās tos aizvieto arvien modernāki materiāli. Kermi radiatori aizgatavoto no tērauda, kas garantē augstu siltumatdevi.

Moderna tehnoloģija

Parastie plakanie radiatori siltumu atdod pēc konvekcijas principa: siltuma plūsma tiek nodota uz abām pusēm. Kermi radiatori Therm x2 darbojas pēc jauna, unikāla un vienmērīga siltuma nodošanas principa. Priekšējais panelis ar aizmugurējo ir savienots tā, lai siltuma plūsma vispirms tiktu novirzīta uz priekšējo un tikai pēc tam uz aizmugurējo paneli. Tas sniedz lielas priekšrocības telpu sasildīšanas ātrumā. Salīdzinot to ar citiem radiatoriem, Kermi radiatora priekšējais panelis sasilst par 25 % ātrāk un līdz 100% palielinās siltuma efektivitāte. Pateicoties šai unikālajai X2 tehnoloģijai, iespējams ietaupīt lielu daudzumu enerģijas pat siltuma pārnešanas laikā. Dažādās apkures sistēmās, ņemot vērā konkrētās mājas īpatnības, šāds paņēmiens ietaupīs pat līdz 11 % siltumenerģijas. Šādi Kermi radiatori nodrošinās mazāku siltuma resursu izmantošanu, jo siltums netiek izstarots sienās.

Saderīgs ar visām apkures sistēmām

Kermi Therm X2 ir saderīgi ar visām apkures sistēmām, piemēram, centrālapkuri, taču patentētā X2 tehnoloģija vislabāk piemērota, modernizētām daudzdzīvokļu apkures sistēmām un lietošanai kopā ar mūsdienīgiem enerģijas avotiem tur, kur nepieciešamas efektīvas sildīšanas iekārtas. Kermi radiatori ir ideāli apsildei, kas nodrošina augstāku apsildīšanas ātrumu, īpaši izmantojot siltuma sūkņus, kondensācijas katlus un saules kolektorus.

Askētisks dizains

Kermi radiatori ir ērti kopjami, viegli, moderni, askētiski un neuzkrītoši. Tas sniedz vairāk iespējas pielāgoties interjera dizainam. Tie lieliski iederēsies jebkurā interjerā un radīs harmonisku atmosfēru.

Lieliska cenas un kvalitātes attiecība

Neskatoties uz modernajām tehnoloģijām un efektīvāku siltuma izmantošanu, Kermi radiatori ir pieejami par samērīgu cenu. Efektīva siltumatdeve, kvalitatīvi materiāli un jaunākās tehnoloģijas – lieliska investīcija jebkurai apkures sistēmai!

Vairāk mūsu mājas lapā https://www.kermi-radiatori.lv/